Днес Центърът по трансфузионна хематология ще работи, докато има желаещи да дарят подадат ръка на Маргарита
Бургаска родилка спешно се нуждае от кръв, за да прегърне отрочето си. 33-годишната Маргарита Драганова е получила усложнения след раждането и в момента лекарите в УМБАЛ „Дева Мария“ се борят за живота й, пише "Флагман".
Бебчето й се появило на бял свят на 14-ти април, в събота. Часове след това тя се е почувствала зле и се е установило, че има вътрешни кръвоизливи.
Кръвният център в Бургас работи до 14:00 ч. и тъй като желаещите да помогнат на Маргарита били десетки, от Центъра по трансфузионна хематология обяснили, че няма как да ги поемат всички до края на работния ден, твърдят близките на Маргарита.
"Наши близки от цяла България тръгнаха за Бургас, за да помогнат на лъчезарната ни Марги. Моля поне за днес да удължат работния ден на Кръвния център да може да поеме всички желаещи. Всяка секунда за здравето й е важно!", зове бащата на родилката.
От УМБАЛ-Бургас успокояват, че Центърът по трансфузионна хематология ще работи, докато има желаещи да дарят кръв.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Линдзи Вон е номинирана в състава на САЩ за Световната купа
Дата: 10/05, 01:30
Днес у нас се отбелязва Професионален празник на химика
Дата: 10/05, 01:00
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 00:50
Ройтерс: Катарски танкер пътува към Ормузкия проток
Дата: 10/05, 00:45
На 10 май имен ден празнуват хората с имена, производни на Симеон
Дата: 10/05, 00:30