Германия очаква сериозни икономически проблеми заради Брекзит


21/04/2018, 08:27

Брекзит ще има „тежки последствия“ за икономиката на Германия, може би повече отколкото за всяка друга държава в ЕС. Това сочи ново проучване, огласено от британския всекидневник The Daily Express и цитирано от „Фокус”. Великобритания ще напусне съюза през март 2019 г., след което ще има 2-годишен транзитен период.
Това обаче може да донесе опустошение за финансите на Германия и да остави държава, в която „царуват бедност и мизерия.“ Авторът Гюнтер Ханих цитира изследване на Европейския комитет на регионите, което показва че 41 от 50 германски региона ще намерят индустрията си, занаятите и квалифицираните си професии под сериозен натиск заради загубата на британския пазар. „Това прави Германия, заедно с Ирландия, страната която ще страда най-много от Брекзит“, сочи Ханих. . segabg.com

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Бранителят на Реал Мадрид Алваро Карерас призна за шамара
Дата: 06/05, 11:32

С тържествена церемония бяха осветени бойните знамена и знамената-светини, новите изтребители прелетяха в небето
Дата: 06/05, 11:19

Френски кораб е бил атакуван в Ормузкия проток, има евакуирани моряци
Дата: 06/05, 11:08

Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 11:00

Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 11:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия