Частен съдебен изпълнител обяви на търг двустаен апартамент във Враца, предаде BulNews. Причината за продажбата е, че собствениците на имота, който човек е трудно да повярва, че е обитаем, са заборчнели към банкова институция.
Жилището се намира на булевард „2 юни“ № 99, блок „Химик“ №9, на четвъртия етаж. Апартаментът е с площ към 55 кадратни метра, като към него има и мазе с площ 8.26 квадратни метра.
Върху имота има наложена възбрана, пояснява частният съдебен изпълнител.
![]()
Това е първият опит жилището да бъде продадено, за да могат собствениците да покрият дълговете си. Началната цена, от която ще започне наддаването за апартамента, е 31 120 лева.
Мераклиите да се сдобият с евтиното жилище могат да направят оглед всеки делничен ден след предварителна договорка със съдебния изпълнител. Търгът ще се проведе в сградата на районния съд във Враца на 15 май от 10.30 часа в присъствието на явилите се наддавачи.
![]()
![]()
![]()
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
КНСБ призова за свикване на Националния съвет за тристранно сътрудничество
Дата: 08/05, 08:221 Коментар
Икономист: Бюджетното салдо се влошава, може да стане 10%
Дата: 08/05, 08:17
Д-р Мавровски: Работещи по границата за проверки започват със заплати от 700 евро
Дата: 08/05, 08:141 Коментар
Правят промени в движението в страната заради Giro d’Italia
Дата: 08/05, 08:07
Русия забрани на западни медии да отразяват парада в Москва
Дата: 08/05, 07:52