Снимка "Марица"
Линейката на "Евромед"-Пловдив, открадната снощи, е била открита пред софийска болница. Това съобщи лично за "Марица" управителят на Центъра за Бърза помощ "Евромед" д-р Георги Георгиев, чийто автомобил бе задигнат около 21.38 часа на бул. "Христо Ботев" №2.
"Току що ми се обадиха, че линейката e открита пред болница в София. Дори не знам името на здравното заведение. Автомобилът е проследен по неговия GPS-a му", уточни д-р Георгиев.
Линейката на Центъра за Бърза помощ "Евромед " е била открадната снощи за отрицателно време. Това показват записите от видеокамерите. Те са заснели девойка и младеж да влизат в автомобила, паркиран пред сградата на "Евромед 2" на бул. "Христо Ботев" №2 , снимат за секунди оборудването в него, запалват двигателя и потеглят. Това става за по-малко от минута. Откраднатият автомобил е марка "Фолксваген T 5" с номер СВ 7567 КК. По медицинската класификация се води Реномобил за спешни случаи, а оборудването му е за над 100 000 лева. Цветовете му са жълто, червено и бяло, с надпис AМBULANCE VIP.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Линдзи Вон е номинирана в състава на САЩ за Световната купа
Дата: 10/05, 01:30
Днес у нас се отбелязва Професионален празник на химика
Дата: 10/05, 01:00
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 00:50
Ройтерс: Катарски танкер пътува към Ормузкия проток
Дата: 10/05, 00:45
На 10 май имен ден празнуват хората с имена, производни на Симеон
Дата: 10/05, 00:30