Вчера самолет на авиокомпания S7, пътуващ по маршрута Москва-Тиват, е бил принуден да кацне в съседна Подгорица поради технически проблеми. Солистката на руската група Serebro, Олга Серябкина, която пътувала на самолета по време на инцидента, нарече "ад" това което се случваше на борда в този момент. Изданията публикуваха видеа от борда на машината. Съдейки по виковете и плача на записа - хората наистина са се изплашили за живота си, предава Блиц.
Вокалката на "Серебро" Олга Серябкина пише в "Инстаграм", че те са "можели да умрат", "в самолета бе ад - всички крещяха и плачеха", докато стюардесите "се държаха много непрофесионално" и само създавали паника.От авиокомпанията отговориха, че самолетът не могъл да кацне там, където е било планирано, поради технически проблем, а екипът в същото време е "действал професионално".
Междувременно, друг пътник от самолета, който направи аварийно кацане в Черна гора, публикува в интернет видео, направено също на борда на самолета. Самият пътник казва, че Олга Серябкина не е била съвсем права в нейния пост като е писала за непрофесионализма на стюардесите при кацането.
Според него, само една жена с бебе на ръце се е поддала на паника и стюардесите я успокоили. Като цяло той смята, че стюардесите са действали професионално, макар че отначало се объркали малко.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Гонка с полицията в столичния квартал "Борово", задържаха мъж, у когото са намерени 460 000 евро
Дата: 07/08, 23:44
Левски победи Локомотив (Пловдив) в четвъртия кръг
Дата: 07/08, 23:35
В Бяла: Куче захапа стопанина си, падна от четвъртия етаж и загина
Дата: 07/08, 23:26
Арктика счупи температурен рекорд с почти 34 градуса зад Полярния кръг
Дата: 07/08, 23:17
11 пожарни екипа продължават битката с пожара между Първомай и Брягово
Дата: 07/08, 23:02