Снимки: Bulnews.bg
Врачански бизнесмен се притече на помощ на пострадалите в тежка катастрофа, станала във Враца. Две коли са се размазали.
Жестокият инцидент е станал на улица "Никола Вапцаров“, от Втора градска поликлиника към завода "Центромет“. Лек автомобил "Рено Лагуна" с мъж, жена и около 6-годишното им дете, се движел по път без предимство, не спрели на знак Стоп и ударил "Опел Вектра“. Шофьорът на реното не успял да реагира навреме и бил пометен странично, предаде Bulnews.bg
От зверския удар вектрата отхвръкнала на около 20 метра. Френската кола пък е с напълно премазана предница, излезли са всички еърбеци.
![]()
Пръв на местопроизшествието се оказал врачанският бизнесмен Илиан Цветков. Собственикът на мощния конгломерат "Инекс-трейд“ се спуснал да помага на ранените и извикал линейка. Той първо извадил детето от смазаната френска кола, като за щастие то било без видими следи от травми, тъй като седяло в специален стол.
Шофьорът на опела обаче бил целият в кръв. Цветков извадил бинт и го превързал, докато чакал пристигането на спешните медици. Виновникът за катастрофата разказа, че е от Козлодуй и бил дошъл в града по работа. Тъй като не познава района, бил включил навигация и не видял знака.
В момента на мястото на катастрофата има полиция. Целият район е в чаркове от двете коли.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 12/05, 02:50
Ямал отправи послание в Инстаграм
Дата: 12/05, 02:00
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 01:30
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 01:30
УЕФА повери финала в Шампионската лига на германски съдия
Дата: 12/05, 01:30