Вижте в „Петел“: Ето я песента за главния архитект на Варна, битката на мнения за клипа започна (видео)


19/05/2018, 12:24

Както „Петел“ писа преди време, музикантът Стоян Роянов Я Я записа нова песен, посветена на гл. архитект на Варна арх. Виктор Бузев (на снимката). В основата на проекта е приятелството между двамата, както и добрите отношения на Бузев с музикалните и артистични среди.

От самото начало песента предизвика полемика, най-вече защото някои я възприемат като възхвала на варненския общинар, което често е обект и на критики от граждани. Заедно с това още с публикуването на клипа във YouTube, между зрителите се разгоря сериозна дискусия за музикалните качества на парчето. Според някои то е шедьовър и сигурен летен хит, други му дават оценки като „боза“ и „издънка“. Разбира се, всеки има право на мнение, както и да го сподели публично.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Транспортният министър въведе временни ограничения върху плащанията и поемането на нови задължения
Дата: 12/05, 19:27

Богомил Николов: Мерките за цените овластяват институциите, не потребителите
Дата: 12/05, 19:15

Градушка помля училище в Трявна, обявиха сряда за неучебен ден
Дата: 12/05, 18:59

Над 5100 души са се преместили да живеят във Варна от чужбина през 2025 г.
Дата: 12/05, 18:471 Коментар

Опитват да разбият градоносен облак, преминаващ над община Сливен
Дата: 12/05, 18:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия