Люси Иларионов заснел с телефона си мъжа, който хвърлял бутилки по колата му


20/05/2018, 09:50

Случаите с агресия на пътя напоследък зачестяват. В жертва на нападателен шофьор преди дни се превърна и режисьорът Люси Иларионов. В ефира на „Събуди се” по Нова тв той разказа, че след спор, бил атакуван от млад мъж. Той първо замерял колата му с бутилки, пълни с вода, а след това извадил пистолет и стрелял.

Въпреки че мисля, че оръжието беше газово, аз няма да оставя нещата така”, категоричен бе Иларионов.

Инцидентът станал в района на велико Търново. От местна полиция съобщиха, че по случая е образувано досъдебно производство срещу неизвестен извършител.

Извършителят е известен. Заснех го с телефона си. От полицията го разпитваха и той призна, че е хвърлял бутилки по колата ми”, каза режисьорът.

Той призова всички жертви на агресия на пътя да снимат случващото се с телефоните си.

Нямаше да водим този разговор, ако полицията функционираше правилно”, коментира Иво Мирчев, мъжът, който направи снимки на охранители, пречещи на движението на път във Великотърновско.

Всичко това се дължи на непознаване на законите. От значение е обаче и какъв човек имаме срещу себе си”, каза бившият министър на правосъдието Антон Станков.

Той е категоричен, че обществото трябва да се противопоставя на агресивното поведение от страна на някои хора, на което все по-често ставаме свидетели в ежедневието си.

Психологът Нели Трънкова пък обясни агресията на пътя с ниското ниво на вътрешен самоконтрол, емоционална зрялост и устойчивост при определени шофьори.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



На 12 май 1957 г. Българският спортен тотализатор стартира дейността си с играта "Спорт тото 1"
Дата: 12/05, 04:00

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 03:40

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 03:40

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 03:20

На 12 май рожден ден празнува Карлос Насар
Дата: 12/05, 03:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия