Сава Попов, най-малкият участник в "Стани богат" успя да сложи в джоба си много от участниците напоследък. Второкласникът отговаряше уверено и разсъждаваше много по-логично от други състезатели. Малкият показа и завидна обща култура. В крайна сметка той си тръгна с 2000 лева, споменавайки, че това е една "прилична сума". Второкласникът от музикалното училище „Добри Христов“ успял да убеди родителите си да участва. След тяхното съгласие съвсем сам попълва анкетата на сайта на БНТ и преминава предварителното интервю за кандидатите, предаде Блиц.
За участието на Сава Попов в „Стани богат“ за първи път бе променена и конфигурацията на местата за водещия и участниците. Без право да отговаря, подсказва или съветва, до Сава Попов ще седна неговият баща Павел. Той му помагаше в разсъжденията така, че синът му сам да стигне до верния отговор. Най-малкият участник в „Стани богат“ този сезон свири на виола, обича да чете книги за митология и твърдо вярва, че богатството не се измерва само с пари.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ПП: Бащата на евродепутат от ГЕРБ е съдружник във фирмата на г-н Невзоров в обекти в "Баба Алино"
Дата: 24/06, 14:11
Тир се вряза в кола в насрещното край Зимница, две деца и възрастен загинаха
Дата: 24/06, 14:071 Коментар
Районният кмет на "Одесос" във Варна: Пред административна криза сме, спираме събирането на такси за общински терени
Дата: 24/06, 14:04
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 24/06, 14:00
Катастрофа блокира магистрала "Тракия", пренасочват по обходен маршрут
Дата: 24/06, 13:48