Снимка: Sportal.bg
Премиерът Бойко Борисов записа хеттрик, асистира за един гол и уцели греда при победата на Витоша (Бистрица) над Нефтохимик с 6:3 във финалния мач за държавно първенство по футбол на стадион „Трейъс Арена” в Стара Загора.
Премиерът изработи първия гол за своите, след почивката вкара за 3:0, при 4:1 уцели страничната греда, а после реализира още два гола за 6:1.
През първото полувреме за Бистришките тигри игра и треньорът на Спартак Енгибар Енгибаров. Последният се върна на терена 6 минути преди края.
След минути предстои награждаването на новия шампион, като Бойко Борисов, Енгибар Енгибаров и съотборниците им ще получат Шампионската купа и златните медали.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пет водни атракциона във Варна са одобрени от ИА „Морска администрация“
Дата: 26/06, 14:03
Все още не е ясно къде е произвеждано фалшивото масло, продавано като германски продукт
Дата: 26/06, 13:54
Никола Цолов даде второ време в тренировката преди Гран при на Австрия във Формула 2
Дата: 26/06, 13:33
Чарлз Трети няма да живее в Бъкингамския дворец след ремонта
Дата: 26/06, 13:28