Нинова даде оценка за срещите на Радев и Борисов в Русия


31/05/2018, 11:44

Добре е, че имаше срещи с Радев и Борисов. Чрез тях отношенията ни с Русия се размразиха. Това заяви лидерът на БСП Корнелия Нинова, предаде Блиц. "Чрез посещението на Борисов разбрахме, че е имало конкретни разговори с министрите. Борисов се опита да поправи грешките си в проектите, но не успя. Търси прошка от Путин, но май не я намира.

В интерес на България е да продължат преговорите. Борисов отиде да осигури газ, но нищо такова не се случи. Замразяването на потоците са в разрез с националния интерес. Няма конкретен резултат от срещите, освен факта, че се състояха", заяви още червената депутатка. "Както знаете, подкрепяме изграждането на АЕЦ Белене. Проектът е оставен в ръцете на правителството. Нашето правителство още не е изяснено. Чакаме да бъде вкаран проект в парламента, за да направим първа стъпка. Трябва да се дадат конкретни сигнали", посочи Нинова.
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 07/05, 01:40

Спортал: Отборът на Берое изпада по служебен път
Дата: 07/05, 01:30

Мъж от Асеновград излезе от затвора, почерпи се по този повод и се озова в ареста
Дата: 07/05, 01:00

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 00:30

Отбелязваме Международния ден на радиото и телевизията
Дата: 07/05, 00:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия