Корнелия Нинова раздаде показно пари пред парламента


01/06/2018, 12:47

Снимка Флагман.бг

Лидерът на БСП Корнелия Нинова излезе пред парламента, за да види протеста на родителите на деца с увреждания, които днес в Деня на детето разпънаха палатка в тревата зад Народното събрание, съобщи Флагман.бг.



И неочаквано тя извади плик и показно пред всички го даде на една от жените, които стояха там.
На въпрос на Флагман какво има в плика, Нинова отовори: „Дарих 600 лв. от заплатата  си на една баба”.

Това лидерът на БСП обвърза с предложението на БСП преди месец в парламентарната зала да бъдат замразени заплатите на депутатите, което не бе прието от мнозинството .

Запитана обаче дали това няма да се счете като пиар акция, Нинова отговори, че знае, че може да се прочете и така, но била важна социалната политика на нейната партия.

Флагман видя лично парите в плика – 6 банкноти по 100 лв., намиращи се в плик, на който пише Народно събрание на Република България.





Самата Нинова каза, че парите били за баба, която отглежда сама три деца сираци. Но ние разбрахме, че лидерът на БСП не е запозната добре, тъй като жената ни каза, че отглежда две деца – момченца, няма наследствена пенсия, тъй като не й се полага по закон. Парите тя раздели с бащата, който веднага се появи на мястото. Оказа се онкоболен.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



"Файненшъл таймс": ЕС се готви за преговори с Владимир Путин
Дата: 07/05, 22:06

Указ на президента, с който се предлага на НС да избере Румен Радев за премиер, ще бъде обнародван в "Държавен вестник"
Дата: 07/05, 22:02

Бони Тейлър е в кома след спешна операция
Дата: 07/05, 22:00

Сабрутев: ПП няма да подкрепи кабинет на Радев заради спорни назначения
Дата: 07/05, 21:58

Яник Синер се присъедини към протестите срещу наградния фонд на “Ролан Гарос”
Дата: 07/05, 21:47

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия