Снимка: Sportal.bg
Изпълкомът на Българския футболен съюз прие промени за формата на Втора лига от новия сезон. Те засягат броя на изпадащите за идния шампионат 2018/2019.
През тази година само два отбора ще се разделят с професионалния ни футбол, а от Трета лига ще влизат четири - по един от всяка от дивизиите. По този начин броят на отборите във Втора лига за по-следващия сезон - 2019/2020 ще се увеличи с два до общо 18, пише Sportal.bg.
Промяна в начина на влизане от Втора в Първа лига няма да има. Така шампионът ще си печели директна промоция за елита, а втория и третия ще играят баражи с тимове от Първа лига за място в най-горното ниво на футбола ни.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Дата: 25/06, 18:09
Обявиха къде ще спира тока във Варна и региона до 29 юни
Дата: 25/06, 18:04
Ученици от Математическата гимназия влязоха в ролите на съдии и медиатори в Окръжен съд - Варна
Дата: 25/06, 18:01
„Соколите“ вземат ляв бек от Гьозтепе
Дата: 25/06, 17:59
Община Варна отбеляза 10 години от партньорството си с DEA
Дата: 25/06, 17:45