Полицията все още изяснява обстоятелствата около катастрофата вчера около 08:00 часа, на пътя от с. Старо Оряхово за гр. Долни чифлик. Както "Петел" съобщи, при незя загина на място 50-годишен мъж, управляващ «Ланд Роувър», който се преобръна в крайпътна нива.
Пак вчера, около 11:45 часа, в с. Габърница, водачът на «Тойота» К.Б. (72 г.) от Варна, при маневра за завой наляво, навлиза в лентата за насрещно движение и блъска «Рено», който се движи там. Вследствие на инцидента водачът на втория автомобил (54 г.) получава сътресение на мозъка и е настанен за лечение в УМБАЛ «Св. Марина», без опасност за живота. Настанена за лечение в МБАЛ «Св. Анна» е и 69-годишната спътница на К.Б., която е получила фрактура на два шийни прешлена. Дете, което е пътувало в първия автомобил е прегледано и освободено с контузия на крак, без опасност за живота. По случая е образувано досъдебно приозводство.
По -късно, около 12:15 часа, в гр. Варна, на тротоара на бул. «Сливница», неустановен велосипедист застига и блъска пешеходец, който се движи по тротоара. Вследствие на инцидента 63-годишният мъж получава контузни наранявания, прегледан е и освободен за домашно лечение, без опасност за живота.
Отново вчера, около 15:30 часа, на пътя от с. Старо Оряхово за с. Шкорпиловци, водач на . «Пежо» Н.Й. (45 г.) от с. Шкорпиловци не осигурява безопасното пътуване на своите пътници и допуска 38-годишна жена да падне от колата в движение. Вследствие на инцидента тя получава сътресение на мозъка, прегледана е и настанена за лечение в УМБАЛ «Св. Марина», без опасност за живота.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Откриха починал човек до метростанция „Опълченска“ в София
Дата: 12/05, 22:06
Шестокласник от Добрич върна изгубена пенсия и показа, че доброто е живо
Дата: 12/05, 21:50
Русия тества новата си междуконтинентална ракета
Дата: 12/05, 21:44
Илиев: По-агресивни сме, скъсяваме дистанцията до хората и сме доволни от това нещо, има промяна
Дата: 12/05, 21:41
Тенчо Тенев: У нас няма сериозни санкции за нарушителите по пътищата
Дата: 12/05, 21:342 Коментара