Порои и гръмотевични бури в Западна България (Любителски клипове)


16/06/2018, 17:40

Сериозно наводнение имаше и на Терминал 1 на Летище София

Порои и гръмотевични бури в Западна България. Няколко аварийни екипа отводняват мазета и приземни етажи в София, след като над града се изсипа продължителен дъжд, предава Нова тв.

Много хора останаха и без ток. Пороят над столицата причини сериозно наводнение имаше и на Терминал 1 на Летище София.

Наводнен участък имаше и в района на моста на гара „Искър”, където нивото на водата достигна около 50 см.

Лятната буря заля много градове в западната част на страната. Улици се превърнаха в реки заради запушени шахти – пишат зрители в рубриката „Моята новина” на Нова тв.

Очевидци са изпратили кадри от Перник, Дупница, Златица и Карлово. В областите Монтана, Видин, Враца, Габрово и Ловеч се изляха между 30 и 50 литра на квадратен метър. 

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



БФС: Спартак е изряден и преизпълни изискване на УЕФА
Дата: 08/05, 14:21

Пишман "килър" случайно е уцелил жената до Старбъкс на Главната във Варна? Районът е пълен с ученици
Дата: 08/05, 14:10

Песков: Путин е готов да преговаря с Европейския съюз
Дата: 08/05, 14:06

Черно море и Спартак взеха лиценз, Берое - не
Дата: 08/05, 14:01

Махат Кандев
Дата: 08/05, 14:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия