Снимки и видео в “Петел”: Пеещите пиано стълби във Варна издържаха точно два дни, вече не пеят


17/06/2018, 13:28

Ентусиазъм и радост предизвика появата на пеещо стълбище във Варна. То беше монтирано в петък, а много медии побързаха да заявят, че с подобна атракция морският ни град се нарежда до Милано, Сан Франциско и Стокхолм. Разибира се, не беше пропуснато да се отбележи, че проектът се осъществява с подкрепата на Община Варна.

Два дни по-късно, Варна пак е толкова далеч Милано, Сан Франциско и Стокхолм, колкото си беше и преди. Макар че в неделя, като почивен ден, летните гости на т.нар. морска столица са много, явно пиато стъблите имат почивен ден. Те са напълно тихи, като е много вероятно вече да са и повредени.

Така или иначе, единствените плочки, които издават звук в централния подлез на Варна до катедралата, са разбитите. Те тракат на счупено всеки път, когато някой по невнимание стъпи на тях.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Взеха книжката на шофьор заради закон, който още не е бил в сила
Дата: 12/05, 09:07

Създава се сайт за проследяване на цените на едро и в магазина
Дата: 12/05, 09:03

Депутат от ПБ: КЗК ще има право да забранява необосновано високи цени
Дата: 12/05, 08:57

Шефът на БАБХ разкри схеми за източване на държавни субсидии: Над 1000 животни в 4 ферми ги има само на документи
Дата: 12/05, 08:44

Цените на горивата растат заради кризата в Близкия изток
Дата: 12/05, 08:411 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия