Снимка Булфото, илюстрация
Радиатор на автомобил избухна в лицето на 50-годишен благоевградчанин. Нелепият инцидент станал завчера в санданското село Катунци.
Пострадалият е с изгаряния от врялата вода по гърдите и шията, засегнати са лицето и лявото му рамо.Оказана му е първа помощ в болницата в Сандански, но предвид изгарянето по очите е приет за лечение в благоевградската болница, съобщиха от "Струма".
Директорът на МБАЛ-Благоевград, д-р Огнян Митев, поясни, че на този етап няма опасност за зрението на пострадалия, въпреки че парата е засегнала клепачите и на двете очи, по-сериозно е изгарянето вляво.
В конкретния случай се касае за термично, а не химическо изгаряне, защото нагорещената течност в радиатора не е била антифриз, а вода. Инцидентът е станал поради невнимание.
Пострадалият остава за лечение в хирургията на МБАЛ-Благоевград.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Митничари задържаха 1300 спортни футболни екипа за около 100 хил. евро на "Гюешево"
Дата: 07/05, 10:54
Във Варна стартира Световната купа
Дата: 07/05, 10:47
Спартак: Възмутени сме от поведението на президента на Добруджа
Дата: 07/05, 10:431 Коментар
Светослав Бенчев: Ако Ормузкият проток не бъде отворен има риск от до 150 долара за барел и реален недостиг на петрол
Дата: 07/05, 10:32
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 10:20