Той е заснет преди скандала, а премиерата му ще бъде през август
Носителят на "Оскар" Кевин Спейси се завръща в киното. Той ще направи това с новата си роля във филма "Billionaire Boys Club" и това е първата му роля след обвиненията в сексуален тормоз миналата година.
Филмът е заснет преди скандала, а премиерата му ще бъде през август.
„Надяваме се, че обвиненията по повод поведението на един от актьорите, които не бяха оповестени публично, когато заснемахме филма, няма да попречат на този проект. Решението за излъчване на филма не беше никак лесно“, заявиха разпространителите.
Режисьор на лентата е Джеймс Кокс, а освен Спейси в него ще видим и Ема Робъртс, Суки Уотърхаус, Ансел Елгорт, Тарон Йегертън и др.
Става дума за истинска история на няколко младежи от 80-те години на миналия век, които организират клуб, с помощта на който чрез система от измами трябва бързо да забогатеят.
Спейси претворява образа на Рон Левин - измамник, хомосексуалист, който е убит, след като се опитва да измами няколко престъпници. Тялото на Левин никога не е било намерено, а някои смятат, че той все още може да е жив.
Миналата година Кевин Спейси по повдигнатите срещу него обвинения призна, че самият той е бил хомосексуалист през една част от живота си.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Предупреждение за градушки в понеделник
Дата: 10/05, 14:00
Починал е директорът на кукления театър в Търговище
Дата: 10/05, 13:50
Четирима задържани след стрелбата по автобус в Перник, сред тях има и непълнолетни
Дата: 10/05, 13:40
Стартира последният етап на Джирото у нас
Дата: 10/05, 13:30
Барселона гони няколко рекорда до края на сезона
Дата: 10/05, 13:20