Нападателят Жоржиньо и Патрик официално подписаха договори с “Черно море”. Така бразилецът и халфът от Кабо Верде се превърнаха в третото и четвъртото попълнение на отбора за сезон 2018/2019 година след Пламен Димов и Ивайло Марков.
Разбра се още, че четирима футболисти на Черно море отпадат от сметките на треньора Илиан Илиев за утрешната контрола с Гандзасар (Капан).
Спарингът е от 17 часа на стадион “Св. Петър” в Банско, а в него участие няма да вземат Даниел Димов, Атанас Зехиров, Ертан Томбак и Мариян Огнянов.
Зехиров и Огнянов се готвят по индивидуална програма, а младият Томбак отново усети болки в глезена на днешното следобедно занимание на варненци. Даниел Димов пък е със спазъм и ще получи почивка.
Снимки от тренировката вижте ТУК
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
До края на лятото изграждат временен обход над свлачището между Пампорово и Смолян
Дата: 11/05, 08:27
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 08:20
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 08:20
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 08:20
Цените на петрола скочиха след като Тръмп отхвърли отговора на Иран
Дата: 11/05, 08:14