Трагедия! Марокански национал прегази пешеходец


02/07/2018, 08:56

Мароканският футболен национал Амин Арит претърпя пътно-транспортен инцидент с фатален изход в родината си, съобщава "Спортал".

Арит шофирал автомобила си "Мерцедес" в Маракеш, когато блъснал опитващ се да пресече пътното платно пешеходец, който е починал. Жертвата е 30-годишен мъж.

21-годишният полузащиник, който играе за германския Шалке 04, е задържан, паспортът му е отнет, след което е освободен. По време на инцидента в колата е бил и 14-годишният му по-малък брат.

Тече разследване.

Според адвоката на играча той не е можел да предотврати инцидента, тъй като пешеходецът е изскочил внезапно на пътя.
Арит записа едно участие за Мароко на Мондиал 2018 в Русия, като дори беше избран за играч на мача при загубата с 0:1 от Иран в група "В" на 15 юни.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Радев влиза в битка с веригите
Дата: 08/05, 14:44

Велислава Петрова пое поста министър на външните работи на Република България
Дата: 08/05, 14:43

Съдът отхвърли жалбата срещу изграждане на конгресен център на "Алея първа"
Дата: 08/05, 14:37

Демерджиев: Създадох солиден дискомфорт на двама души, които стоят вляво от мен в парламента
Дата: 08/05, 14:37

Гълъб Донев: До месец ще внесем проект за редовен бюджет за 2026 г.
Дата: 08/05, 14:34

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия