Насрочиха сесия на ОбС за Спартак! Ето кога клубът влиза във владение на стадиона си


04/07/2018, 14:25

Извънредната сесия на ОбС за футболния Спартак е насрочена за 6 юли (петък) в зала „Пленарна” в общината. На нея съветниците ще гласуват стадион „Спартак” и прилежащите му площи, които отново са общинска собственост, да бъдат отдадени безвъзмездно за ползване на футболния клуб.

Утре тази тема ще бъде разисквана и обсъждана на заседание на ПК „Собственост и стопанство” към ОбС от 13 часа.

Спартак ще влезе във владение на своята база на 9 юли (понеделник), след като се подпише тристранен протокол между клуба, Община Варна и „Инжстрой”.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Мъж e осъден за купуване на гласове в Плевенско
Дата: 12/05, 17:33

Детската градина в Горна Оряховица, край която се чу взрив, няма да работи утре
Дата: 12/05, 17:18

Тръмп: Куба е провалена държава и се движи само в една посока - надолу
Дата: 12/05, 17:041 Коментар

Затвор за управител на транспортна фирма и механик за трагедията с тир в Айтос, при която загина жена
Дата: 12/05, 16:55

Българин загина при катастрофа с мотор в Гърция
Дата: 12/05, 16:48

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия