Огромен скандал в ефира: Гала към журналист: Моите гърди какви са? Той...


12/07/2018, 10:53

Огромен скандал избухна в ефира на „На кафе” по Нова ТВ. Радиожурналистът Симеон Колев коментираше втората си книга „Наръчник за употреба и експлоатация на мъжа” с Гала, докато в един момент двамата започнаха да обсъждат женските гърди.

„Какви трябва да бъдат циците на жената”, попита госта си Гала.

„Големи”, отвърна Колев. „А, моите цици какви са”, поиска да разбере Гала. „Ти си добре”, отговори дипломатично журналистът.

Това дойде вповече на блонднката, тя не скри разочарованието си, стана права и подавайки ръка на Симеон, обяви, че закрива предаването.

Секунда по-късно Гала все пак дойде на себе си, но със заядлив тон продължи: „Процентът на жените с по-малки гърди е по-голям. И какво да правят те тогава, като са се родили така. С боза не става.”

„Жената винаги трябва да е женствена и като влезе в магазина на мола, към нея да се обръщат със „Здравейте, госпожо”, а не със „Здравей, брато”, продължи Симеон.

„Значи аз съм брато, ок брато", подскочи Гала.

„Ти не си брато. Казвам само, че жените малко от малко трябва да са женствени, а женствеността върви с някакви първични полови белези. Ако аз съм беден, грозен и скапан, ти ще ме погледнеш ли”, попита Колев.

„Ако си беден, скапан и грозен, но си сериозно надарен, много жени биха те погледнали, макар че това не се вижда и ще се разбере впоследствие”, демонстрира остроумие Гала.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 16:10

Атидже Алиева-Вели: Отчитаме мерките, които „Прогресивна България“ предложи, като първи стъпки в правилната посока
Дата: 11/05, 16:05

Унгария иска да въведе еврото, но не изпълнява критериите
Дата: 11/05, 16:031 Коментар

НИК 421 ще направи мониторинг за чистотата на морската вода
Дата: 11/05, 16:01

“Комодор” с ценна победа в дербито със “Спартак”
Дата: 11/05, 15:59

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия