Гърци докарвали жени от бившите комунистически държави и ги правили робини


16/07/2018, 09:37

Гръцката полиция е провела мащабна операция по разбиването на организация, която експлоатира жените мигранти, като ги принуждава да работят като проститутки, пише "Български новини".

В координирана операция в Атина, в югозападната част на Пелопонес и на туристическия остров Миконос, полицията арестува 13 заподозрени, а заповедите за арест са издадени за още 12.

Членовете на бандата докарвали жените в Гърция, предимно от бившите комунистически държави, с обещания за намиране на работа. След това са задържали жените в апартаменти в Атина, отнемали документите им, за да предотвратят бягството им и ги насилвали да работят като проститутки в различни нощни клубове.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Линдзи Вон е номинирана в състава на САЩ за Световната купа
Дата: 10/05, 01:30

Днес у нас се отбелязва Професионален празник на химика
Дата: 10/05, 01:00

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 00:50

Ройтерс: Катарски танкер пътува към Ормузкия проток
Дата: 10/05, 00:45

На 10 май имен ден празнуват хората с имена, производни на Симеон
Дата: 10/05, 00:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия