Първи снимки на фаталната червенокоса рускиня Мария, задържана за шпионаж в САЩ


17/07/2018, 08:39

Късно снощи се разбра, че в САЩ е задържана рускиня за шпионаж. Мария Бутина е обвинена, че е работила за Кремъл, съобщи Ройтерс, цитиран от Блиц.

Както гласеше информацията тя е задържана в неделя. В сряда Мария трябва да бъде изправена пред съд, който да определи нейната съдба.

Срещу 29-годишната рускиня Мария Бутина са повдигнати обвинения за тайни действия като агент на Русия в САЩ.

ФБР смята, че тя е действала по наставленията на високопоставен служител от Москва, който работил за централната банка на Русия. Името му не се споменава, но на страницата ѝ във "Фейсбук" тя често се е снимала с Александър Торшин, който е подуправител на "Банката на Русия". Срещу Торшин САЩ наложи през април санкции.

Самата Бутина се показва в социалните мрежи като яростен защитник на правото на носене на оръжие както в САЩ, така и в Русия.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Искат три години затвор за комедиантка, пошегувала се със Сюлейман Великолепни
Дата: 12/05, 08:22

Депутатите обсъждат изменения в Закона за съдебната власт
Дата: 12/05, 08:131 Коментар

Тръмп ще се подложи на медицински прегледи
Дата: 12/05, 08:071 Коментар

Автобус се удари в тир преди София, има загинал
Дата: 12/05, 08:021 Коментар

Проф. Рачев: Бурите и градушките продължават поне до 24 май
Дата: 12/05, 07:55

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия