„2011 година всички бяхме свидетели от последствията на Арабската пролет. Тогава страната ни не беше готова и всички ние бяхме свидетели как в България влизаха бежанци. Това, което имаше тогава бе пълен хаос и неразбиране как да се решат проблемите. Тогава в качеството си на опозиция ГЕРБ даваха своите препоръки. Някои бяха възприемани", каза от трибуната в НС председателят на ПГ на ГЕРБ Цветан Цветанов, пише novini.bg.
Относно коментара на Корнелия Нинова за цитирано от нея изказване на премиера Бойко Борисов, Цветанов каза: „Силата на управлението днес и на МС е в това, когато има добри неща, те да бъдат продължавани“.
"Защо винаги цитирате това, което прави днешното правителство, а не цитирате това, което е правило вашето правителство. Не трябва да има популизъм, фалшиви новини“, каза й той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бизнесът скочи срещу почивен понеделник след празник
Дата: 11/05, 13:09
„Соколите“ се местят в София
Дата: 11/05, 13:07
Засякоха варненец да шофира дрогиран по крайбрежната алея
Дата: 11/05, 13:06
Силни гръмотевични бури и градушки удрят България в следващите часове
Дата: 11/05, 12:53
Новият министър на икономиката спря всички плащания от дъщерни дружества и обществени поръчки
Дата: 11/05, 12:41