Съдът в Бургас освободи шофьора, който блъсна деца на тротоар в Китен


17/08/2018, 07:31

Съдът в Бургас освободи от ареста шофьора, който пиян и дрогиран блъсна група деца на тротоар в Китен и му наложи по-лека мярка "подписка".

Автомобилът се движел с висока скорост по оживена улица в курорта. 31-годишният шофьор твърди, че колата му поднесла заради повреда, ударила се в бордюра и се обърнала по капак, като ударила децата.

Според защитата на Даниел Стоянов той изпил две бири на плажа, а наркотик взел дни преди това.

Баща му изразил желание да плати лечението на пострадалите деца, но не успял да ги открие в болницата. "Искам само да се извиня на децата и на техните родители, на всеки може да се случи. Съжалявам!”, каза обвиняемият Даниел Стоянов, цитиран от БТВ.

"Няма как да приемем, че, ако има техническа повреда, водачът не е наказателно отговорен", заяви наблюдаващият прокурор Ангел Ангелов, пише novini.bg.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Производителите искат закон за кооперирането
Дата: 09/05, 14:10

Петер Мадяр полага клетва като премиер на Унгария
Дата: 09/05, 14:00

Африкански прах, валежи и бури в Гърция тези дни
Дата: 09/05, 13:50

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 13:50

Бившият служебен министър на енергетиката Трайчо Трайков: Кабинетът е в правото си да предприеме действие по смяната на Спецов
Дата: 09/05, 13:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия