Снимка: Булфото
Тежко остава състоянието на двамата мъже, които вчера пострадаха след сбиване и последваща стрелба на плаж “Кабакум” край Варна.
Състоянието им е стабилизирано, направени са им животоспасяващи операции и са настанени за лечение в реанимацията на болница “Света Анна”, предава БНТ.
Вчера в късния следобед е възникнал спор между двамата мъже на 19 и на 24 години в заведение на плаж “Кабакум”. Спречкването е прераснало в бой.
19-годишният младеж е наръгал с нож своя опонент. Наръганият пък е извадил оръжие и е прострелял нападателя си. Разследването по случая продължава.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
План определя приоритетните зони у нас за развитие на обекти, произвеждащи ел. енергия от вятъра
Дата: 25/06, 08:29
Празник е! Спазват се обичаи, свързани с брака и семейството
Дата: 25/06, 08:24
След забележка за висока скорост в Пловдив: Младеж на ел. тротинетка нападна баща с тримесечно бебе
Дата: 25/06, 08:171 Коментар
В тежко състояние остава жената, пострадала при бруталната катастрофа с три жертви на АМ "Тракия"
Дата: 25/06, 08:11
Тръмп: Броят на жертвите на двете земетресения във Венецуела е потресаващ
Дата: 25/06, 08:011 Коментар