Изпълнителна агенция по рибарство и аквакултури залови нарушител, извършващ незаконен улов на черна морска мида. Това съобщиха от пресцентъра на Агенцията за FocusNews.
Инспектори на Изпълнителна агенция по рибарство и аквакултури – Варна са извършили проверка до лодкостоянка “Карантината”. В близост до обекта е установен нарушител, в момент на събиране на черна морска мида.
При направената проверка е установено, че лицето е добило 39 кг миди от морското дъно без да има съответните удостоверения за извършване на стопански риболов. Съставен е акт за установяване на администравно нарушение, а мидите са върнати обратно в морето.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Коцев: Няма да има прекъсване на сметосъбирането във Варна
Дата: 25/06, 19:25
Момче и момиче загинаха в тежка катастрофа между БМВ и скутер край Враца
Дата: 25/06, 19:18
Доц. Лозанов: Гюров ще е добър кандидат за президент
Дата: 25/06, 19:15
Карлово и Сопот се сляха
Дата: 25/06, 19:01