Иззеха 39 кг черни миди от мъж, извършващ незаконен улов във Варна


22/08/2018, 11:54

Изпълнителна агенция по рибарство и аквакултури залови нарушител, извършващ незаконен улов на черна морска мида. Това съобщиха от пресцентъра на Агенцията за FocusNews.

Инспектори на Изпълнителна агенция по рибарство и аквакултури – Варна са извършили проверка до лодкостоянка “Карантината”. В близост до обекта е установен нарушител, в момент на събиране на черна морска мида.

При направената проверка е установено, че лицето е добило 39 кг миди от морското дъно без да има съответните удостоверения за извършване на стопански риболов. Съставен е акт за установяване на администравно нарушение, а мидите са върнати обратно в морето.
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Коцев: Няма да има прекъсване на сметосъбирането във Варна
Дата: 25/06, 19:25

При проверка на "Капитан Андреево": Хванаха турчин да пренася 73 бойни пистолета
Дата: 25/06, 19:21

Момче и момиче загинаха в тежка катастрофа между БМВ и скутер край Враца
Дата: 25/06, 19:18

Доц. Лозанов: Гюров ще е добър кандидат за президент
Дата: 25/06, 19:15

Карлово и Сопот се сляха
Дата: 25/06, 19:01

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия