Чужденец ограби магазин в Златните и избяга, но...


24/08/2018, 12:10

На 22.08.2018 г., около 22:20 ч., от магазин за дрехи в КК „Златни пясъци“ неизвестно лице извършило кражба на скейтборд и сак и избягало. След оперативно – издирвателни действия извършителят на деянието е установен и задържан – 31-годишен турист от Беларус.

Материалите по случая са докладвани на прокурор при Районна прокуратура – Варна, образувана е преписка, след отпадане на основанието за задържане е освободен. Вещите са намерени и върнати на собственика им.

Разбар се още, че след оперативно – издирвателни действия е установено и задържано лицето К. И., на 35 г., от Варна, за който е установено, че на 21/22.08.2018 г. е извършил кражба на захранващи кабели от строителен обект на ул. „Охрид“ във Варна.

Лицето е задържано за срок до 24 ч., материалите са докладвани на прокурор при ВРП, образувано е досъдебно производство. Вещите, предмет на деянието, са намерени и иззети.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Много българи празнуват имен ден днес
Дата: 09/05, 07:47

Иран: Сраженията в Ормузкия проток са утихнали
Дата: 09/05, 07:44

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 07:40

БЧК-Варна с предложение: Доброволните кръводарители да бъдат освобождавани от здравни вноски
Дата: 09/05, 07:35

Тръмп: Искам по-дълго примирие във войната между Русия и Украйна
Дата: 09/05, 07:26

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия