Шофьорът на катастрофиралия край Своге автобус – Григор Григоров, е бил в шок и е искал да се хвърли в реката, но са го спрели. Това разказа пред Би Ти Ви Пламен Пенчев, свидетел на инцидента.
Само няколко души от преминаващите коли по време на катастрофата са се включили към спасителните екипи в Своге.
Пламен среща смъртта още в първите минути, в които слиза да помогне на пострадалите в обърнатия автобус.
„Детето въобще не мърдаше, но баба му до него беше жива, жената почина някъде след около час. Най-грозната гледка беше когато една жена казваше: "Елате да ме вземете и мен", спомня си Пламен.
Въпреки че младият мъж е викал за помощ, само няколко души са се отзовали.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кабинетът слага таван на заплатите за част от ръководствата на държавни предприятия и контролни органи
Дата: 24/06, 11:29
"Възраждане" обвини Румен Радев в цинизъм и двуличие
Дата: 24/06, 11:24
18-годишен шофьор е с опасност за живота след сблъсък в дърво
Дата: 24/06, 11:23
КНСБ: Ако в бюджета се предложи държавните служители да плащат сами осигуровките си, ще имаме реакция
Дата: 24/06, 11:11
14 екипажа проведоха четири гонки в седмата ветроходна регата „Fair Play Cup 2026“
Дата: 24/06, 11:091 Коментар