Първи данни за катастрофата край Сандански, карат семейство в болницата


02/09/2018, 09:44

Тежка катастрофа затвори главен път Е-79 между Струмяни и Сандански. Бус и румънска кола са се ударили край бензиностанция Шел, предаде Струма.бг.

По първоначална информация шофьорът на буса e със счупен крак и травма на главата.

В колата е пътувало семейство с 5-годишно дете. Бащата и детето са с леки контузии, майката е невредима. Пострадалите са транспортирани в санданската болница.

Шофьорът на микробуса е 59-годишният Васил Герински от Симитли. Той ще бъде транспортиран в благоевградската болница.

Временно е ограничено движението в участъка Струмяни – Сандански. Обходният маршрут е: Струмяни–Микрево–Драката–Вълково–Сандански – само за леки автомобили.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Смилов: Новият правосъден министър ме притеснява
Дата: 08/05, 10:09

Явор Дачков: Много добра реч на Румен Радев в парламента
Дата: 08/05, 10:08

Ипотечен калкулатор - или кога да си направите сметката, преди да вкарате депозит за жилище?
Дата: 08/05, 10:08

„Асфалтът е колкото нокът“: Спорен ремонт на 500 метра улици в село Лик - за над 50 хиляди евро преди изборите
Дата: 08/05, 10:02

Кирил Петков за кабинета „Радев“: Хората зад ИТН свалиха моето правителство. Успели са да кадруват и днес
Дата: 08/05, 09:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия