Най-малко 19 пътници на полета на "Емирейтс" в Ню Йорк са болни


06/09/2018, 08:33

Потвърдено е, че най-малко 19 от хората на борда на самолета на компанията "Емирейтс", който кацна в Ню Йорк от Дубай, са болни, предадоха световните агенции, цитирани от БТА.

В самолета е имало 521 пътници.

Десет от болните - трима пътници и седем членове на екипажа - са закарани в болници, а другите девет са били допълнително прегледани, но са отказали лечение, съобщи говорител на кметството на Ню Йорк. Симптомите са за остро дихателно заболяване.

Около 100 пътници се бяха оплакали, че са болни, със симптоми като кашлица и висока температура. На всички пътници е било позволено да напуснат самолета.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 12/05, 04:50

Хороскоп за вторник: Овен - текущи задачи; Близнаци - енергия; Лъв - вдъхновение; Скорпион - промяна; Риби - интуитивни решения
Дата: 12/05, 04:30

На 12 май 1957 г. Българският спортен тотализатор стартира дейността си с играта "Спорт тото 1"
Дата: 12/05, 04:00

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 03:40

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 03:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия