Тези дни в центъра на руската столица Москва стана катастрофа с участието на няколко много скъпи автомобила с обща стойност около 100 милиона рубли. По думите на очевидци, виновници за аварията са шофьорите на Lamborghini и Audi A6, заради които пострадаха още четири автомобила - Porsche, Infiniti, Bentley и Mercedes-Benz Gelandewagen, пише Блиц.
"Около 20:10 на улица "Нов Арбат" се удариха автомобилите Lamborghini и Audi. След сблъсъка едната от колите отхвръкна и се удари в паркираните наблизо автомобили. Като цяло в резултат на ПТП-то бяха повредени пет автомобила. Ранени в резултат на аварията няма", това заявиха от московския КАТ.
Според предварителната информация, единият от шофьорите е отнел предимството на другия при завой, което е станало причината за скъпата катастрофа.
Свидетели разказват следното. Шофьорът, движещ се по улица "Конюшковска" реши да завие наляво през двете ленти. При това той не видя, че насреща му идва спортната кола Lamborghini. В резултат на сблъсъка Lamborghini-то отхвръкна и се заби в паркираните покрай пътя коли - Porsche, Infiniti, Bentley и Mercedes—Benz G-класа. Ударът бе толкова силен, че разлетелите се отломки повредиха с лекота и други паркирани автомобили, сред които бе и луксозен Maybach.
В разговор със служителите на местния КАТ шофьорът на Audi-то е признал своята вина.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Сръбската армия започва съвместно учение с НАТО
Дата: 13/05, 02:00
Заловиха бракониер да лови риба с мрежа в яз. „Тича“
Дата: 13/05, 01:30
На 13 май Католическата църква чества Дева Мария от Фатима
Дата: 13/05, 01:00
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 00:40
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 00:40