Сексологът Наталия Кобилкина и съпругът й – гръцкият милионер Такис Дретакис, очкават първото си дете. Това съобщи самата Кобилкина в ефира на „На кафе” по Нова Телевизия. Тя сподели, че вече е в четвъртия месец, но все още не е решила къде ще ражда.
„Първо исках в Бали, след това – в Швейцария. Но Такис все ми казва да почакаме още малко, преди да вземем решение”, каза сексологът.
Тя е категорична, че бременността не трябва да слага край на забавленията в живота на жената. Тя трябвало да спазва режим на хранене и да спортува, за да поддържа формата и самочувствието си.
„Надявам се да бъда добър баща. Със сигурност ще бъда постоянно до детето. С Наталия заедно ще взимаме всички важни за него решения”, коментира от своя страна бъдещият татко.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Джиро-то блокира Подбалканския път при Петолъчката
Дата: 09/05, 08:44
Скромен парад предстои в Москва, примирието с Украйна влезе в сила
Дата: 09/05, 08:40
Абитуриентката Савина за разходите по бала: Мамо, това са две нови коли!
Дата: 09/05, 08:271 Коментар
Лукашенко: Всички държави да съхранят наследството на 9 май в името на едно щастливо бъдеще
Дата: 09/05, 08:12