Снимки: Читател
Сигнал относно "синята зона" ни изпрати читател на "Петел". Той се казва Виктор Василев и алармира за ситуация в подзона 1 на ул. "Александър Дякович" 31.
Ето какво ни пише той:
"Живея в подзона 1на Синя зона на ул. Александър Дякович 31 и съм страшно недоволен от функционалността в района.
1. При подготовката на терените за синя зона трябваше да оправят улиците, които са в обхвата на зоната. Минаха хора, маркираха дупките със спрей и така си останаха до ден днешен.
2. Служителите на агенцията не предприемат нужните мерки за отстраняване на неправилно паркираните автомобили. Прилагам като прикачен файл снимки на автомобил, който е паркиран на тротоар от месеци.
_%20626x%20352.jpg)
3. Автомобили паркирани по улиците извън очертанията на Синя зона не се санкционират.
4. Автомобили паркирани в зелени площи не се санкционират.
5. Служители на ОП "Общински паркинги и синя зона" се появяват твърде рядко, не са инициативни и не мисля, че се справят със задълженията си".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Малджански: Идва световна криза, а ние не произвеждаме нищо, изнасяме само малоумие
Дата: 10/05, 18:19
Десет дни след активизиране на свлачището край Пампорово движението в района остава ограничено
Дата: 10/05, 18:09
Пол Мание спечели и третия етап от Джиро д'Италия
Дата: 10/05, 18:01
Ръководството на Спартак: Отборът показа характер, а подкрепата от трибуните беше на ниво
Дата: 10/05, 17:35