Жестоки писъци след криминална сцена в Благоевград!


29/09/2018, 12:37

47-годишна жена бе нападната и ограбена от неустановени на този етап нападатели в Благоевград.

Не е пострадала тежко. Към 4 часа тази сутрин жената се прибирала към дома си от работа, на тъмна уличка в района на Националната хуманитарна гимназия е застигната от двама непознати. Единият я ударил по главата, а втория издърпал чантата й, след което избягали, пише БГНЕС.

На викащата за помощ жена се притекли младеж и девойка, които извикали полиция и линейка. Пострадалата е транспортирана за МБАЛ-Благоевград, не са констатирани тежки наранявания от удара по главата, след което е дала показания пред полицаите от Първо РУП. В издърпаната от нападателите чанта е имало лични документи, телефон и пари. Пострадалата винаги по това време се прибирала от работа и никога не е имала проблеми. Още един подобен грабеж е извършен тази нощ в Благоевград.
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 22:20

Добруджа измъкна точка на Спартак 1918 Варна с гол в последните секунди
Дата: 06/05, 22:17

Дмитриев: "Луфтханза" може да зареди гориво в Москва
Дата: 06/05, 22:12

Над 500 тона негодни храни и повече от 1,3 млн. яйца спря БАБХ за два месеца
Дата: 06/05, 22:04

Бургас даде официален старт на Джиро д'Италия с представяне на 23 отбора
Дата: 06/05, 21:54

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия