Властите в Детройт откриха след анонимно обаждане телата на 11 бебета, скрити на тавана на сградата на погребална агенция “Кантрел“ в града, съобщи "Фокс Нюз", цитирана от БГНЕС.
Лейтенант Брайън Боузър от полицията в Детройт съобщи, че девет от телата са открити в картонена кутия, а две са били увити в торба за боклук и са поставени в ковчег. Бебетата са идентифицирани и полицията ще се опита да се свърже със семействата. Погребалният дом е затворен през април, когато инспектори са отнели разрешителното им за работа, тъй като са открили човешки тела, покрити с мухъл. Сред бебешките тела има и такива на мъртвородени според детектив Брайън Боузър.
Държавната полиция в Мичиган е проверила останалата част от сградата и не е намерила други тела, съобщи полицията. "Трябва да разберем какво се е случило и защо се е случило“, каза детектив Боузър.
Реймънд Кантрел затваря погребалния дом през 2017 г., като признава, че държи запазени тела, чиито роднини все още не могат да платят за погребението на близките си.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Абровски: За да има българска продукция, трябва адекватна цена
Дата: 12/05, 14:00
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 14:00
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 14:00
„Булгаргаз“ предлага по-ниска цена на природния газ за юни
Дата: 12/05, 13:50
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 13:50