Бившият на убитата в Русе: Нека всеки, който уважаваше Виктория, да я почете с едно добро на непознат


14/10/2018, 17:55

Канал 3

Това същество не е видял около себе си образование и честен труда, а само алкохол и чалга, смята Свилен Максимов

От тук нататък ще е още по-трудно. Не съм политик и не разбирам от политика. Ще се дистанцирам от политическия нюанс, важно е това, което Виктория правеше.

Това каза бившият съпруг на жестоко убитата в Русе Виктория Маринова Свилен Максимов в ефира на предаването „Беновска пита” по Канал 3.

„Трябва да подобрим нещата от тук нататък. За всички нас стана ясно, че този народ трябва да се промени. След това ужасно нещо, нямаше протести и мрънкане как нищо не става в държавата, вместо това хората дойдоха открито да запалят свещичка и да споделят мъката. Това за нас означава нещо, че народът иска да се промени. Искам да променя нещата към добро”.  

Нека тези, които познаваха, обичаха и уважаваха Виктория, да я почетат с едно добро на непознат. Не мисля, че някой ни е виновен за  положението ни, призова Максимов.

„Това не е човек, това не е ген, този човек, този извършител е продукт на неговото образование”, каза той по адрес на извършителя Северин, който бе задържан в Германия като извършител на чудовищното деяние.

„Той не е видял около себе си образование и честен труд. Това същество е виждало около себе си алкохол и чалга, и това е продуктът. Ако покажем на тези хора, че с труд могат да изкарат 2 лева и видят, че това им носи удовлетворение от изкарването на тези два лева, но някой трябва да им го покаже”, смята Свилен Максимов.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Ива Кечева е назначена за заместник-министър на правосъдието
Дата: 11/05, 20:39

Още разчистват главен път Е-70, след като край Монтана се преобърна тир
Дата: 11/05, 20:35

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 20:30

Кая Калас: Всичко сочи, че Путин не е толкова силен
Дата: 11/05, 20:041 Коментар

Мъж загина след падане от високо в София
Дата: 11/05, 19:581 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия