Легендарният британски рок музикант Род Стюарт в продължение на две години криел новината, че има тумор, пише в. "Сън", цитиран от БТА.
По време на рутинен преглед през 2016 година лекарите открили тумор на простатата на 73-годишния музикант. Те успокоили Стюарт, че туморът е доброкачествен и не се налагала хирургическа намеса. Най-важното било той да се подлага на много редовни медицински прегледи.
За своята диагноза рок ветеранът разказал само на най-близките си хора.
След време Стюарт размислил и решил да огласи своята диагноза. По този начин той ще може да помогне на хора, за да внимават повече за здравето си. Идеята да проговори за тумора дошла на музиканта, след като за борбата си с рака на простатата публично разказаха актьорът Стивън Фрай и водещият от Би Би Си Бил Търнбул.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 15:00
КЗК отказа да спре обществената поръчка за чистотата на Варна
Дата: 24/06, 14:57
Ивелин Михайлов: Притежавам 2% от дружеството "Исторически парк"
Дата: 24/06, 14:52
ЕК: Нито една от петте държави извън еврозоната не покрива всички условия за приемане на еврото
Дата: 24/06, 14:471 Коментар
Полицията в Анкара обезвреди терорист от "Ислямска държава"
Дата: 24/06, 14:37