Легендарният британски рок музикант Род Стюарт в продължение на две години криел новината, че има тумор, пише в. "Сън", цитиран от БТА.
По време на рутинен преглед през 2016 година лекарите открили тумор на простатата на 73-годишния музикант. Те успокоили Стюарт, че туморът е доброкачествен и не се налагала хирургическа намеса. Най-важното било той да се подлага на много редовни медицински прегледи.
За своята диагноза рок ветеранът разказал само на най-близките си хора.
След време Стюарт размислил и решил да огласи своята диагноза. По този начин той ще може да помогне на хора, за да внимават повече за здравето си. Идеята да проговори за тумора дошла на музиканта, след като за борбата си с рака на простатата публично разказаха актьорът Стивън Фрай и водещият от Би Би Си Бил Търнбул.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Проф. Рачев: Жеги до 35 градуса идват към България
Дата: 24/06, 16:17
Съдът глоби директора на НДК Андрияна Татарова заради конфликт на интереси
Дата: 24/06, 16:15
Румъния прие законопроект за обединение с Молдова
Дата: 24/06, 16:07
Съдът остави в сила отстраняването на началника на кадастъра във Варна
Дата: 24/06, 16:04
Емил Радев: Абсолютна лъжа е, че Олег Невзоров и баща ми са съдружници!
Дата: 24/06, 16:03