Актьорът Славчо Пеев е приет в болница в Дупница, съобщава Fakti.bg.
Пеев е директор на дупнишкия театър "Невена Коканова". В сряда вечерта трупата изигра постановката "Почти като човешки глас" пред публиката в Дупница в рамките на празниците за Деня на града.
Първоначалната информация беше, че Пеев е получил инфаркт, но по-късно от болничната стая той я отрече. Минути след края на представлението директорът се почувствал зле и спешно е приет в болницата. Сформиран е бил екип от специалисти, които са предприели мерки за стабилизиране на състоянието му.
"Добре съм. Оправям се. Всичко стана от преумора сред премиерата. Бъдете спокойни. Не е чак инфаркт", заявява Пеев пред изданието.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Варненец: Внимавайте по велоалеята срещу Пожарната, че лято с гипс е кофти
Дата: 25/06, 11:55
Терзиев заведе дело срещу Станислав Анастасов
Дата: 25/06, 11:51
Мъск вече не е трилионер
Дата: 25/06, 11:491 Коментар
Държавата влезе с полиция в язовир „Ахелой“
Дата: 25/06, 11:47
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 25/06, 11:44