ЦСКА надигра като гост Черно море (Варна) с 3:0 (25:20, 25:21, 25:13) в мач от първия кръг на Суперлигата при мъжете, който се игра в зала „Христо Борисов“. С това волейболистите, водени от Сашо Попов стартираха с успех и тръгнаха уверено в новия сезон на шампионата.
Домакините, водени от новия си треньор Димитър Пангаров тръгнаха нахъсано бяха равностойни на „червените“ през по-голямата част от първия гейм до 19:19. В решителните минути обаче армейците наложиха волята си и го спечелиха. Във втората част гостите започнаха да диктуват играта, като поведоха с 15:9. Варненци успяха да изравнят до 15:15, но гостите не позволиха повече изненади. Отново направиха разлика и я поддържаха докрай, като взеха и втората част.
В третата част домакините вече нямаха сили за отпор, ЦСКА поведе с 15:8 и затвори безпроблемно гейма с голяма разлика, като спечели мача в три гейма за 70 минути игра.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Светослав Бенчев: Ако Ормузкият проток не бъде отворен има риск от до 150 долара за барел и реален недостиг на петрол
Дата: 07/05, 10:32
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 10:20
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 07/05, 10:20
ПБ взе кабинета Пеевски, но няма да му маха охраната
Дата: 07/05, 10:19
Интерпол с близо 270 ареста в 90 държави заради трафик на фалшиви лекарства, забележителен е случай в България
Дата: 07/05, 10:12