Каруца с две невръстни деца и несъобразена скорост се преобърна в Бургаско, пострада 25-годишна жена


13/11/2018, 12:39

Пореден инцидент с каруца. Този път от бургаското село Дебелт за радост без фатални жертви, съобщава "Канал 3"

Пострада обаче 25-годишна жена, след като каруцата се преобърнала, а на нея се возили и малки деца – на 5 и 6 годинки, както и 16-годишно момче, което се изявявало като водач на талигата.

На 12 ноември т. г., около 08.05 ч., в село Дебелт, община Средец, по ул. „Вихрен“, поради движение с несъобразена с релефа на пътя скорост, самостоятелно се преобръща на пътното платно каруца, теглена от кон, управлявана от 16-годишния Т. С. от село Дебелт, с която се придвижвали и Р. С., 25-годишна, Т. С., 6-годишна и брат ѝ – И. С., 5-годишен. Пострадала е 25-годишната жена, която с фрактура на лявата ръка и таза, без опасност за живота, е настанена за лечение в УМБАЛ – Бургас, съобщават от Областната дирекция на МВР.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Повишаване на температурите и дъжд след обед във Варна
Дата: 12/05, 06:00

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 05:50

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 05:40

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 05:30

Спортът по телевизията във вторник 12 май
Дата: 12/05, 05:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия