Снимка: Булфото
Отнето предимство е станало причина за катастрофа в Свиленград, съобщават от ОД на МВР-Хасково.
Вчера, около 18 часа на кръстовището между улиците "Оборище" и "Братя Миладинови" е станал инцидент с лек автомобил Фолксваген, шофиран от 74-годишен мъж. Водачът е отнел предимството на 52-годишен велосипедист и го е блъснал. След удара, шофьорът на автомобила е откарал пострадалия в спешното отделение на града, където медиците са установили, че е със счупен ляв крак, пише novini.bg.
Униформените полицаи са тествали двамата участници в движението с дрегер. Оказало се, че и двамата са употребили алкохол. Водачът на автомобила бил с 0,43 промила, а велосипедистът с 0,31. Съставен е акт.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Двама тийнейджъри пострадаха при инцидент с тротинетка в Ловеч
Дата: 22/06, 15:53
Фон дер Лайен към Стармър: Европейската и украинската сигурност са по-силни благодарение на теб. Благодаря ти, скъпи Кийр
Дата: 22/06, 15:45
Тълси Габард не твърди, че биолабораториите на САЩ са били "тайни" или "за разпръскване на заразени комари"
Дата: 22/06, 15:43
Официално: Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Дата: 22/06, 15:30
Няма заповед за арест на Невзоров, след като е бил разпитан от МВР и Прокуратурата
Дата: 22/06, 15:291 Коментар