Снимка Булфото, архив
"Централните телевизии имат сериозен проблем с отразяването на протестите в страната. Според тях протестите са срещу високите цени на горивата и това се повтаря като мантра. Протестите от няколко дни са твърдо за оставка на правителството и лично на премиера Борисов. Но това са изрази табу за нашите телевизии, пише Actualno.com.
Нова Тв бе най-смела вчера, като съобщи, че протестите в София били "за смяна на системата", заяви с публикация в социалните мрежи журналистът Владимир Береану. "Същите тези телевизии нямаха никакъв проблем да обяват, че протестите във Франция са срещу президента Макрон, въпреки че там недоволството е точно срещу високите цени на горивата и скъпият живот. Едно възможно решение за довечера, ако има протести, е да се обединят протестите у нас и във Франция и да се водят като протести за оставката на Макрон", допълни той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Задействана е системата за спешна медицинска помощ по въздуха за пострадалата в тежката катастрофа на "Тракия"
Дата: 25/06, 13:00
Кметът Благомир Коцев: Криза с боклука във Варна няма да има
Дата: 25/06, 12:51
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 12:50
Френското посолство в Каракас с щети след земетресението във Венецуела
Дата: 25/06, 12:49
Шофьорът на тира, причинил катастрофата с три жертви вчера, е с 20 наказания за нарушения
Дата: 25/06, 12:40