снимка: Геновева Либчева, "Виждам те КАТ Варна"
Никой не е пострадал при катастрофата, при която кола разби оградата в средата на пътя под Аспарухов мост във Варна, съобщи говорител на ОД МВР за "Петел". Произшествието е станало около 15:35 днес, допълниха от полицията.
От пресцентъра на местната дирекция на МВР допълниха, че днес на територията на Варна и региона няма особено тежки произшествия и инциденти, които да изискват спешно уведомяване на хората. Припомняме, че днешния 20 ноември е обявен за ден без жертви на пътя от МВР в рамките на традиционната превантирва акция "Зима".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ивайло Мирчев: Настояваме проектобюджетът да бъде изтеглен и преработен
Дата: 25/06, 10:25
АПИ предупреждава за нови ремонти по "Хемус" и "Тракия"
Дата: 25/06, 10:161 Коментар
Зеленски: Украйна ще нанася превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели
Дата: 25/06, 10:091 Коментар
Черно море триумфира на международен турнир
Дата: 25/06, 09:59
Закопчаха мъж от Варненско с мотоциклет без табели и регистрация
Дата: 25/06, 09:58