ДПС за "Турски поток": Той е последното купе на последния вагон на последния влак


30/11/2018, 11:32

ДПС подкрепя изграждането на "Турски поток", във връзка с който са и обсъжданите промени в Енергийната стратегия в парламента. Това обяви от името на парламентарната група Рамадан Аталай.

Още в началото на изказването си депутатът от ДПС не се сдържа и взе повод от думите на Валери Симеонов, който няма да подкрепи новия газов проект и втората тръба, пише Блиц.

"С такива коалиционни партньори нямате нужда от опозиция", възкликна Аталай. "Халал да са ви, пожелавам ви по-дълго да работите с тях", пожела на ГЕРБ депутатът от ДПС.

"Това е последното купе на последния вагон на последния влак, който ни дава възможност да си доставяме газ за България", заяви Рамадан Аталай.

"Щом Костов затвори "Син поток", щом премиерът затвори "Южен поток", щом се каза, че руските ни партньори вече ни имат доверие, да имаме поне "Турски поток". "Трябва да се включим, колеги, колкото се може по-бързо!", призова енергийният експерт от ДПС.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Десет случая на туберкулоза открити в Патра
Дата: 10/05, 14:30

Стреляха и раниха моторист в Атина
Дата: 10/05, 14:20

Повреди се бариерата на гарата в Първомайци, влак едва не отнесе кола
Дата: 10/05, 14:10

Предупреждение за градушки в понеделник
Дата: 10/05, 14:00

Починал е директорът на кукления театър в Търговище
Дата: 10/05, 13:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия