Младият баща от София Иван Тодоров заминава за лечение в Истанбул. 34-годишният футболист, който нашумя с участието си в предаването „Смени жената“, се бори с коварната диагноза рак.
Необходимата сума за лечението му вече е събрана и след броени дни Иван заминава за Турция, където ще бъде извършена сложна операция, съобщава Bulnews.bg
Припомняме, че Иван Тодоров е диагностициран със злокачествен лейомиосарком на костта и меките тъкани на крака. Той е загубил и двамата си родители от тежката диагноза рак и сега дава всичко от себе си да победи в битката с болестта.
Вижте как младият мъж благодари на всички, които са му помогнали до момента, в личния си профил в социалната мрежа „Фейсбук“:
Здравейте приятели,
Обръщам се към всеки един от вас с изключителна благодарност за невероятната подкрепа, която ми оказахте през последните две седмици!!!
Истината е, че трудно бих описал с думи всичко онова, което преживяхме аз и моето семейство през тези дни!
Споделям с Вас този статус, за да ви разкажа какво успях да постигна, благодарение на вашата помощ!
През последните дни бях в Истанбул, за да ми бъдат проведени детайлни изследвания, резултатите от които за моя огромна радост потвърдиха, че съм готов да ми направена уникална по рода си и своята сложност операция на крака.
И всичко това е само благодарение на вас, приятели!
Без вашата духовна и материална подкрепа НИКОГА нямаше да мога да се справя сам!!!
Операцията е насрочена за 11.12.2018 г. (вторник) при един от най-добрите онко ортопеди в световен мащаб проф. др. Харзем Йозгер и неговия екип!
Стискайте ми палци да премина успешно през това тежко изпитание! Ще имам нужда от вашатa вяра и любов!
Поклон!

Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кабинетът "Гюров" предложи данъчни облекчения
Дата: 07/05, 16:54
Икономист: Свиване на администрацията наполовина
Дата: 07/05, 16:53
Петролът стана по-евтин с 5 процента
Дата: 07/05, 16:50
Властта награди Христо Христов и Живко Николов
Дата: 07/05, 16:44
Политолог: Възможен е римейк на кабинета Сакскобургготски
Дата: 07/05, 16:42