ММА-боецът Конър МакГрегър е известен с бляскавия си начин на живот, но според треньора му Джон Кавана, той всъщност не харчи много пари, информира Business Insider и Блиц.
Това е така, защото МакГрегър получава бързи коли, които шофира като подаръци. На него дори му се плаща за носенето на скъпите костюми по време на партита и медийни изяви.
МакГрегър е едно от най-известните имена в бойните спортове в последните години, а наскоро той пусна своя марка уиски - тройно дестилирано малцово Proper No. Twelve.
Според сп. Forbes, бизнес начинанията на Конър МакГрегър, рекламните му договори и спечеленото от ММА и боксови битки са му донесли 99 млн. долара в последните 12 месеца.
Днес той има рекламни договори с Burger King, Beats by Dre, Monster Energy, David August, BSN, Anheuser-Busch, HiSmile и Betsafe. И въпреки че Instagram профилът му изобилства от снимки на луксозни автомобили, като Ferrari, Lamborghini или Rolls Royce, много е вероятно той да не плаща за тези скъпи придобивки.
„Може да звучи странно, но той всъщност не харчи много пари, казва Кавана пред The Irish Independent. „На него дори му се плаща, за да носи тези скъпи костюми, а колите, които шофира, са му подарък. Той дори не ходи и по ресторанти, тъй като приятелката му приготвя храната му. Неговият дом е съвсем обикновен и той не си пада и по залаганията.
МакГрегър се надява да се завърне в UFC пред 2019 г. за поредната си битка, от която да спечели още пари. Опциите пред него са за реванш срещу Хабиб Нурмагомедов, от когото наскоро загуби, или бой срещу Нейт Диаз.
Ирландецът спечели рекордните в кариерата си 85 млн. долара, след като през 2017 г. се изправи срещу Флойд Мейуедър. За последните 12 месеца той заема четвърто място сред най-добре платените спортисти в света, като пред него са единствено Мейуедър, Лионел Меси и Кристиано Роналдо.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Новият регионален министър ще посети района на свлачището, което отнесе участък от пътя Смолян - Пампорово
Дата: 08/05, 15:18
Нова фишинг – измама от името на МВР: Фалшиви съобщения за неплатени пътни глоби заливат потребители
Дата: 08/05, 15:12
Намереният мъртъв мъж в хотел в Банско е дигитален номад: Гърлото му е прерязано с макетен нож
Дата: 08/05, 15:061 Коментар
Клисурски: Подадохме сигнал до БНБ относно отпуснати кредити от ББР
Дата: 08/05, 15:04
Банков обир в Германия, взети са заложници
Дата: 08/05, 14:49