Изведоха Боби Михайлов от пресконференция в Белград. На шефа на БФС...


22/12/2018, 13:06

Президентът на БФС Борислав Михайлов е бил изведен от пресконференцията на четиристранната среща на лидерите на България, Румъния, Сърбия и Гърция. На легендарния вратар му е станало лошо и е потърсил подкрепа от министъра на младежта и спорта Красен Кралев, пише Блиц.

На Михайлов, който е в Белград заедно с Кралев, за да участва в среща с министрите на спорта и президентите на футболните федерации на останалите три страни, за да обсъдят съвместната кандидатура за домакинство на Мондиал 2030.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



С превалявания и максимални 18 градуса във Варна на 9 май
Дата: 09/05, 06:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 05:30

Спортът по телевизията в събота 9 май
Дата: 09/05, 05:00

Хороскоп за събота: Близнаци - информация; Дева - баланс; Скорпион - внимание; Козирог - уединение; Водолей - гъвкавост
Дата: 09/05, 04:30

На днешната дата през 1913 г. България предава на Румъния Силистра и 3 км около града
Дата: 09/05, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия